uvod prihlaska historie kontakt sponzor
 

 

 

 

 

Před vyplněním e-přihlášky věnujte laskavě pozornost dalším řádkům.

 
     
  Termín setkání: 21. - 23. června 2019  
     
 

Jediné pravidelné mezinárodní setkání vozů zn. AERO v ČR je určeno především pro příznivce a přátelé automobilů Aero, a to s vozy do roku výroby 1948. Letošní už XII. ročník bude ve znamení mnoha Aero - výročí. Přesto, nebo možná právě proto doufám, že si k oslavám vyberete i Brandýský okruh. Vždyť jeho první start slaví letos už 85. narozeniny.

 
 

 
 

Pro letošní rok jsme opět vybrali již osvědčenou horskou boudu Čihalka v Orlických horách.  Jsme zatím stále v jednání s majitelem, ale doufám, že se vše podaří a budeme spokojeni všichni, tak jako v předešlých letech. Takže do kalendáře si napište termín 21. - 23. června 2019 a místo je (pravděpodobně) horská bouda Čihálka v Olešnici v Orlických horách (GPS: 50°22'31.0"N 16°21'12.5"E). I letos budeme všichni (hlavně teda já :-)) doufat v bohatou účast a příznivé počasí. Pokud znáte ve svém okolí někoho, kdo vůz značky Aero vlastní, sdělte mu informace o Brandýském okruhu. O jediném pravidelném setkání vozů právě značky Aero v českých i moravských zemích. Pro ty štědré, kteří by snad chtěli přispět nějakým tím počinkem do vínku nadcházejícího ročníku jen upřesňuji, že všechny potřebné informace najdete v sekci "Poděkování" a "Kontakt". Všem takovým (pokud budou) předem děkuji.

 
     
   
     
 

Páteční večeře i program je tradičně individuální. Samozřejmostí pátečního večera je přátelské posezení a poklábosení, jak jinak, než většinou na téma Aero. S přihlášením neváhejte, z minulých ročníků víte, že místa bývají velmi brzo obsazena. Pro letošní rok bude malá změna. Snídaně bude o něco později a večeře o něco dříve. Oficiální oběd bude vynechán z důvodu absence kvalitního podniku po cestě, který by byl schopen všechny nakrmit, poskytnout parkování a pod. Na oběd si ti nejstatečnější účastníci mohou dojít v Brandýse, ale to pouze na vlastní nebezpečí. Ceny zůstává taková jaká je, protože i když v ní není započítán oběd, zdražuje se jinde. To je prostě daň z toho, jak se prý máme všichni dobře. 

 

Takže, cena pro letošní rok je 1 850,- Kč (80 EUR) za osobu a v této ceně je zahrnuto:

- příjemné ubytování na celý víkend, samozřejmě s bohatou snídaní
- chybět nebude ani chutná večeře
- bezpečné bezplatné parkování po celou dobu setkání
- pamětní předměty pro všechny posádky
- poplatek OÚ za ubytování
- ostatní poplatky a platby související s organizací BO

- a hlavně: skvělá atmosféra setkání v příjemném prostředí... ale ta se koupit zkrátka nedá :-)

Pro zájemce, kteří nebudou požadovat ubytování je startovní  poplatek 800,- Kč/auto. 

Podmínky zůstávají stejné jako v minulých letech, takže: Především je nutné vyplnit e-přihlášku zde na stránkách a pak proveďte platbu na číslo účtu 2500173142/2010. Ne všechny banky poskytují jméno majitele účtu, proto Vás prosím, buďto napište své jméno do zprávy pro příjemce platby, nebo mi po zaplacení napište e-mail s číslem účtu, ze kterého jste platbu provedli. Pokud jste platbu provedli a ve startovní listině nemáte potvrzené ubytování, může to být proto, že platba ještě nepřišla a nebo platba přišla anonymně a z uvedeného čísla účtu nelze určit plátce. Prosím plátce ze Slovenska, aby nezadávali platbu v CZK, ale nechávali EUR. Takový převod je paradoxně 5x dražší, než než platba v EUR.

Obsazenost můžete sledovat v tabulce na odkazu Ubytování a Startovní listina.  Rezervace ubytování je potvrzena ve startovní listině.  Pokud je ubytování zapsáno červenou barvou, není uhrazeno a tudíž není rezervováno! Pořadatel si vyhrazuje právo nepřijmout všechny přihlášky.  Pokud tedy máte o ubytování závazný zájem, chci Vás požádat o jeho co nejrychlejší uhrazení. Není možné pokoj rezervovat a pak jej nevyužitý na poslední chvíli vracet.

 

Pro ty, kteří by chtěli do Orlických hor projíždět přes Polsko, české cesty nejsou přeci jen v nejlepší kvalitě, máme pár informací. Byrokrat je přeci jen byrokrat a ten "EUropský" je nade všechny byrokraty. Více zde >>>

 
Pokud jsme Vás tímto oslovili, není nic jednoduššího, než vyplnit přihlášku.
 

Prosím všechny, aby navzdory všem stupidním eurobolševickým předpisům a vyhláškám (viz GDPR), vyplnili v přihlášce předepsané údaje. Děkuji.

 
 

Chci vyplnit e-přihlášku

 
     

Případné dotazy zasílejte na mail, nebo volejte:
stepan@brandyskyokruh.cz
stepan@zapadlo.cz
+420 702 439 817
 
 

 
     
 

V případě, že nebudete požadovat ubytování, vyplňte v přihlášce pouze kolonky týkající se vozidla a jeho majitele.

 
     
     
 

Brandýský okruh není nijak podporován dotacemi EU. My jedeme za své!
 
 

 

Veškerá autorská práva vyhrazena. Kopírování a publikování jakýchkoli materiálů z tohoto webu je bez předchozího písemného souhlasu autora zakázáno! © Štěpán Zapadlo